o mnie

Anna
Górecka

Jestem magistrem filologii angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej i nauczycielskiej. Posiadam także dyplom Master of Science in Professional Communication zdobyty na amerykańskiej uczelni, a także dyplom anglojęzycznych studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Znajomość języka szkoliłam poza granicami kraju pracując jako au pair w Irlandii i Hiszpanii. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 10 lat. Głównie są to kursy in-company dla pracowników biurowych i kadry zarządzającej, ale również kursy dla indywidualnych klientów. Współpracuje z największymi korporacjami w branżach logistycznych, produkcyjnych, finansowych, farmaceutycznych i handlowych.

Zaangażowanie

100%

Pasja do angielskiego

100%

Poczucie humoru

100%

o mnie

Specjalizuję się w kursach General English i Business English. Uczę metodą komunikatywną co oznacza, że szczególny nacisk kładę na praktyczne zastosowanie języka. Niezależnie zatem od profilu zajęć zawsze duża dawka mówienia i real English. W ciągu 10 lat pracy jako lektor języka angielskiego udało mi się wypracować własne metody i styl nauczania i nauczam w taki sposób w jaki sama chciałabym być nauczana . Na potrzeby moich lekcji opracowuję również samodzielnie materiały do nauki, których zadaniem jest uatrakcyjnić zajęcia.

Nauka języka nie musi być nudna!

Ucz się ze mną

Zapraszam do kontaktu

© All rights reserved

Made with ❤ by goreckaanna.pl